Harmonijna architektura w stylowym wydaniu

materiał

Materiały klasy premium

Przygotowując nasz projekt, myśleliśmy nie tylko o najbardziej wygodnych i sprawdzonych rozwiązaniach, ale przede wszystkim o wysokiej jakości, która będzie jego najważniejszym atutem. Przyświecała nam też idea stworzenia miejsca spójnego z otaczającym krajobrazem miejskim i harmonijnie z nim oddziałującego. Wykończone w naturalnym piaskowcu elewacje zostały uzupełnione przez szkło, stal i aluminium wkomponowane w loggie i balkony. Wejście do budynku, parapety wewnętrzne a także posadzki loggi, balkonów i tarasów wyłożono granitem.

Z myślą o estetyce i funkcjonalności

Kameralna inwestycja przy Jadwigi 11 harmonijnie łączy ze sobą przestrzeń rezydencyjną o prywatnym charakterze z reprezentacyjnym holem oraz przestronną, przeszkloną częścią usługową.

Przestrzenie parteru, garaż podziemny oraz korytarze, jak również otoczenie zewnętrzne budynku zaprojektowano tak, aby umożliwić dostęp osobom niepełnosprawnym.

Starannie zaprojektowane oraz wykonane z dbałością o detale lokale mieszkalne, zapewnią funkcjonalną przestrzeń dla przyjemnego spędzania czasu. Mieszkania oddawane będą w stanie deweloperskim, a wykończenie wnętrz można zlecić nam lub zrealizować we własnym zakresie.